Kadın Çanta

Sayısız seçeneğe sahip olan kadın çanta çeşitleri her zevke hitap eder. Hem şık hem de kullanışlı olarak tasarlanan bu çantalarda estetik görünümün yanı sıra kaliteye de önem verilir. Farklı renk ve tasarım alternatiflerinin olduğu modelleri detaylı inceleyebilmek için doğrudan online mağazayı tercih edebilirsiniz. Modeller arasından seçim yaparken öncelikle çantayı kullanım amacınızı belirlemelisiniz. Örneğin özel gün ve davetlerde kullanacağınız çantalar daha şık, gösterişli ve göz alıcı bir tasarıma sahip olacaktır.

Günlük kullanım için çanta almak istediğinizde birden fazla kombinle uyum sağlayacak, daha sade bir görünüme sahip ve fonksiyonel parçaları tercih edebilirsiniz. Çantanın iç kısmında ekstra fermuarlı ceplerin bulunması cep telefonu, cüzdan vb. eşyalarınızı daha kolay muhafaza etmenizi sağlayacaktır. Ayrıca çantanın ağız kısmının çıt çıtlı değil de fermuarlı olması eşyalarınızın çantadan düşme olasılığını en aza indirecektir.

Kadın Çanta Modelleri

Günlük yaşamda sıklıkla kullanılan fakat asıl isminin ne olduğu bilinmeyen kadın çanta modelleri oldukça fazladır. Bunlar arasında ilk sırada el çantaları gelir. Kendi içerisinde clutch çanta, bilek çantası, gelin çantası, cüzdan, evrak çantası ve bavul gibi çeşitlere ayrılan bu çantalar farklı modellere sahiptir. Kullanım amacına göre modellere ayrılması sayesinde her ihtiyaca uygun çanta kolayca bulunabilir.

En fazla tercih edilen çanta modellerinden biri de omuz çantalarıdır. Omuzdan askılı olarak kullanılan bu çantalar kapaklı omuz çantası, ikizkenar çanta, kürklü çanta, torba çanta, silindir çanta, kova çanta, tote çanta gibi seçeneklere sahiptir. Farklı boyutlara ve malzemelerde üretilen çantalar günlük yaşamda sıklıkla kullanılır. Bu çantalara alternatif olarak spor çantalar da tercih edilebilir. Eyerli çanta, bel çantası, sırt çantası, plaj çantası spor çanta kategorisinde yer alır. Birden fazla kategorinin olması sayesinde herkes kendi zevkine uygun modeli bulup hemen kullanmaya başlayabilir

Kadın Çanta Fiyatları

En çok merak edilen kadın çanta fiyatları omuz çantaları ve el çantaları kategorileri içindir. Genellikle el çantaları için fiyat aralığı daha düşüktür. Daha küçük ebatlı ve sade olan modeller günlük kullanıma uygundur. Özel gün ve davetlerde kullanılacak olan modeller ise daha yüksek fiyatlardan alıcı bulur. Alışveriş için online mağazaları tercih ettiğinizde beğendiğiniz modeli daha uygun fiyatla satın alabilirsiniz. İnternete özel yapılan indirimlerle alışverişinizi düşük bir bütçe ile tamamlayabilir, çantanızı adresinizden teslim alabilirsiniz.

Fiyatlandırmada genellikle çantanın kalitesi ve tasarımı doğrudan etkilidir. Sezon modası olan ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen çantalarda fiyatlar biraz daha yüksektir. Gerçek deri çantaları aldığınızda kullanım ömrü daha uzun olacaktır. Bu durum hem kadın hem de erkek çantaları için geçerlidir. Günlük kullanacağınız çantaları kaliteli seçtiğinizde uzun süre sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

Bayan Çanta Çeşitleri

Çanta denildiğinde genellikle akla ilk olarak omuz çantaları gelse de alternatif olarak çok sayıda model vardır. Eğer gardırobunuzda siyah bir çantanız yoksa alışverişe ilk olarak bu çantalardan alarak başlayabilirsiniz. Bayan çanta çeşitleri arasında siyah modellere sıkça rastlayabilirsiniz. Günlük kullanıma uygun olan siyah modellerde omuz, el, sırt, spor fark etmeksizin her tarzı bulabilirsiniz. Siyaha alternatif olarak ise beyaz ya da çok renkli parçaları tercih edebilirsiniz. Özellikle yaz mevsiminde daha sık tercih edilen bu renkler kombinlerinizle de kolayca uyum sağlayacaktır. Temel renklerin haricinde gardırobunuzda bulunan kıyafetlere uyumlu olarak çanta tercihi yapabilirsiniz. Çantaların modelinin yanı sıra kalitesine ve kullanışlı olmasına da dikkat etmelisiniz. İstediğiniz özelliklere sahip çantayı uygun fiyatlarla satın almak için alışverişinizi online mağazadan gerçekleştirebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR