Ürün iade ve değişim koşulları olarak 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanuna göre uygulamaların yapılması gerekmektedir.

Befourout.com 'dan satın aldığınız her ürün için iade/değişim şartlarına uygun olarak %100 iade ve değişim garantisi veriyoruz.

Satın aldığınız ürün/ürünlerin herhangi bir nedenle kusurlu olması veya memnun kalmamanız durumunda, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir veya başka bir ürün / başka bir beden ile değiştirebilirsiniz.

Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından kaynaklanmışsa veya ürün 14 gün içerisinde kullanılmış ise iade ve değişim yapılamaz.

Tüm iade ve değişim süreçlerinde kargo ücreti alıcıya (müşteriye) aittir.

 

Ücretsiz kargo

Siparişleriniz İstanbul'daki merkezimizden gönderilmektedir.
Siparişleriniz ücretsiz olarak MNG KARGO ile gönderilmektedir. Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde işleme alınır. Paketiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra 1-5 iş günü içerisinde kayıtlı teslimat adresinize gönderilecektir.
Kargo takip numaranız işlendikten sonra siparişte kullandığınız e-posta adresinize otomatik olarak gönderilecektir.

 

Değişim/İade Koşulları – (14 gün içinde değişim/iade hakkı)

Değiştirmek/iade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde paketinizde bulunan değişim/iade formunu doldurarak tarafımıza ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Ürünlerin iade edilebilmesi için iade koşullarına uygun olması gerekmektedir.
Değişim/iade etmek istediğiniz ürün/ürünleri MNG KARGO ile göndermeniz durumunda kargo ücreti alınmaz. İade paketiniz tarafımıza ulaştıktan sonra 1-5 iş günü içerisinde tarafınıza bilgilendirme maili gönderilecektir.
Farklı bir kargo firması ile gönderim yapmak isterseniz gönderilen paketler maalesef tarafımızca karşılanmamaktadır.

 

Geri Ödemeler

İade edilen ürün(ler)in iade şartlarına uygun olması durumunda iade tutarı 1-5 iş günü içerisinde bankaya gönderilecektir.
İade edilen kredi kartının ortalama tutarı 7 iş günü olmakla birlikte bu süreçte banka kartları değişiklik gösterebilmektedir.
Banka uygulamalarına uygun olarak taksitli yapılan işlemler de aynı şekilde taksitli olarak iade edilmektedir.

 

Değişim / iade Adresi:

BEFOUR TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ

Vadi İstanbul AVM Befour Mağazası 1. Kat Ayazağa Sarıyer

 

Daha fazla bilgi için: [email protected]

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR